Edukacja, Z ostatniej chwili

Miłość do pasji w starosądeckim Internacie!

Opublikowano: 17 lutego, 2020 o 8:27 am   /   przez   /   komentarze (0)

Święty Walenty to chyba jednak bardziej patron obłąkanych niż zakochanych, ale jak może być na świecie chociaż trochę bardziej romantycznie przez kilka dni to dlaczego nie? Kółko fotograficzne działające w Międzyszkolnym Internacie w Starym Sączu postanowiło jednak trochę zmienić konwencję tych miłosnych uniesień. Postanowili OPOWIEDZIEĆ swoją szaloną, nieustającą i pochłaniającą ich bez reszty MIŁOŚĆ. Ale nie do drugiej osoby…..do pasji. Na taki pomysł wpadła opiekun koła Beata Nobilec. 

Chcemy pokazać miłość jako pasję, jako czas poświęcony sobie, własnemu rozwojowi. Miłość jako dbanie o nasz wewnętrzny spokój. Pasję, dla której poświęcamy godziny pracy po to być coraz lepszym. Posiadanie pasji, zainteresowań, czegoś co pochłania Was bez reszty sprawia że czujemy się silni, nasze życie nabiera głębszego sensu i daje nam wielką siłę i mocmówią uczniowieZobaczcie sami! Widać to bardzo wyraźnie na naszych zdjęciach. To jest coś czego nigdy nikt nam nie zabierze. Dlatego bądźmy wierni sobie i swoim pasjom. Nie poświęcajmy ich w imię innych miłości. Dzielmy się nią z najbliższymi ale też dajmy im przestrzeń na to co sami kochają. Tylko wtedy możemy być naprawdę szczęśliwi.

AUTORZY ZDJĘĆ; MAGDA MAJEWSKA, PAWEŁ BIERYT

 W projekcie udział wzięli; Julka Ryś, Magda Lis, Patrycja Polczyk, Roksana Drozd, Karolina Dudek, Dominika Królczyk, Anna Plewa, Katarzyna Konopka, Daria Franczyk , Adrian Suchoń, Michał Kurzeja, Szymon Garbacz, Jakub Ponisz, Patryk Tylka,Vitya Sharnenkov

Opiekun; Beata Nobilec

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a