Edukacja, Z ostatniej chwili

Ósmoklasiści poznali wyniki. My też! Zobaczcie gdzie poszło najlepiej

Opublikowano: 4 lipca, 2022 o 7:37 am   /   przez   /   komentarze (0)

Ósmoklasiści już wiedzą, jakie „procentowe oceny” otrzymali z egzaminy a szkoły podstawowe analizują wyniki swoich uczniów. Gdzie poszło lepiej, a gdzie nieco gorzej?

Specjalnie dla Was, przeanalizowaliśmy wszystkie wyniki ze szkół, których organem nadzorującym jest gmina Stary Sącz. Dodatkowo porównaliśmy je z wynikami z gminy, powiatu i województwa. Zatem do dzieła….

Na początek królowa nauk –MATEMATYKA! Najlepiej poradzili sobie uczniowie ze Skrudziny uzyskując 80%. Pani Beata Knaga-Obrzud, nauczycielka matematyki ze Skrudziny, nie ukrywa radości a 9 stanin jest dla niej nagrodą za wytężoną pracę z uczniami. Tuż za nimi uplasowali się uczniowie z Moszczenicy (71%) a podium zamyka Przysietnica z wynikiem 70%. Matematyka najsłabiej poszła uczniom z Barcic (47%)

Z naszego ojczystego JĘZYKA POLSKIEGO górują uczniowie z Przysietnicy i Moszczenicy, natomiast Skrudzina musi nadrobić zaległości. Jak widać na poniższym wykresie, wyniki są mocno zbliżone do średniej krajowej.

JĘZYK ANGIELSKI nie stanowił żadnego problemu dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego, którzy zdobyli 76%. Dumna ze swoich uczniów jest pani Beata Damasiewicz, nauczyciel języka angielskiego. Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie z Gołkowic (72%) a podium zamykają uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu i Moszczenicy (69%). Najsłabiej napisali uczniowie z Popowic.

Warto dodać, że JĘZYK NIEMIECKI zdawany był tylko w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego i uczeń uzyskał tam 100%.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a