Edukacja, Z ostatniej chwili

PROGRESS. Nabór na kursy języka angielskiego

Opublikowano: Wrzesień 14, 2017 o 6:06 am   /   przez   /   komentarze (0)

Informujemy, iż trwa nabór na kursy języka angielskiego na nowy rok szkolny 2017/2018 w PROGRESS Nauka Języków Obcych w Starym Sączu.

PROGRESS Nauka Języków Obcych jest szkołą językową, działającą w Starym Sączu od 2013 roku oferującą kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne z zakresu języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w centrum Starego Sącza przy ul. Kazimierza Wielkiego 2.

 Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Kursanta oraz maksymalna skuteczność nauki. Cele te osiągamy dzięki umiejętności dostosowania się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych słuchaczy oraz zastosowaniu profesjonalnych programów nauczania.

Skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz  wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę. Wprowadzamy bardzo dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki  po to, by każdy mógł zabrać głos na każdych zajęciach.

Uczymy rzeczy praktycznych, które można wykorzystać w życiu codziennym np. jak poradzić sobie samemu w obcym mieście , jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę, jak napisać CV, list motywacyjny itp.

W przypadku grup egzaminacyjnych, Lektorzy wraz z Kursantami analizują testy z poprzednich lat, dzięki czemu Kursant oswaja się z formą egzaminu, a ćwiczenia wykonywane na zajęciach mają podobną formę do zadań egzaminacyjnych.

W PROGRESS Nauka Języków Obcych Kursanci nauczą się w bezstresowej atmosferze praktycznie komunikować w języku angielskim, co pozwoli na funkcjonowanie w rzeczywistym świecie, w którym znajomość języków nabiera coraz to większego znaczenia.

Języki biletem do przyszłości! Dołącz do nas już dziś!

DLACZEGO MY

  • zajęcia grupowe lub  indywidualne
  • Lektorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami
  • indywidualne podejście do każdego Kursanta
  • przyjazna, miła atmosfera
  • godziny dostosowane do planu lekcji
  • małe grupy
  • dogodna lokalizacja i dojazd
  • niskie ceny

Informacje oraz zapisy pod nr tel. 696 715 551

Materiał sponsorowany

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a