Edukacja, Z ostatniej chwili

Rykowisko z pozycji „kota”

Opublikowano: Listopad 27, 2019 o 8:01 am   /   przez   /   komentarze (0)

Rykowisko dla klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks prof Józefa Tischnera w Starym Sączu przygotowali tegoroczni maturzyści. Wydarzenie to było pełne doznań i świetnej zabawy. 

Posłuchajcie relacji „kotów”:
„W kulminacyjnym momencie z lasu w zielonym dymie z petard wjechał władca Sylwan na traktorze wraz ze swoimi leśnymi towarzyszkami, którzy towarzyszyli nam przy wszystkich konkurencjach. Mamy nadzieję, że Sylwan się na nas nie zawiódł. Z pełnym zaangażowaniem i pasją wykonywaliśmy następujące zadania: cięcie drewna na czas – dziewczyny kontra chłopcy (oczywiście przyszłe leśniczki wygrały), strzelanie z łuku do narysowanego dzika, chwytanie pupili Sylwana czyli jego kogutów, oraz picie „tajemniczej mikstury” z dużą ilością ostrej papryki. Nie tylko my bawiliśmy się wspaniale. Rodzice i bliscy również byli bardzo zadowoleni.
Po zaliczeniu wszystkich konkurencji odbyło się uroczyste obcinanie ogonów i musieliśmy się przy tym nieźle „namiauczeć”, aby otrzymać dyplomy. Na koniec nasi maturzyści częstowali pysznym gorącym gulaszem; były też ciasta i rozgrzewająca herbata – wszak to listopad.
Wyrażamy nadzieję, że następne klasy pierwsze będą mogły przeżyć równie wspaniałe rykowisko.”

arch. ZSP

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a