Edukacja, Z ostatniej chwili

„Samochodówka” świętuje 65-lecie

Opublikowano: 28 maja, 2020 o 7:54 am   /   przez   /   komentarze (0)

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski spotkał się wczoraj z Dariuszem Krupą – prezesem Stowarzyszenia Sądecka Samochodówka i Wiesławem Pióro – członkiem Stowarzyszenia. Okazją było wydanie książki z okazji 65-lecia Zespołu Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego i obchodzony w tym roku jubileusz szkoły.

Jubileusz 65-lecia szkoły to dla wszystkich uczniów, nauczycieli i absolwentów moment szczególnie ważny – mówi starosta Marek Kwiatkowski. – To zarówno podwód do dumy i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć, ale także stosowna chwila do złożenia wyrazów wdzięczności tym, którzy swoim zaangażowaniem i wytrwałą pracą przyczynili się przez te wszystkie lata do rozwoju „Samochodówki”.

W publikacji została przedstawiona m.in. historia szkoły i wspomnienia absolwentów. Nie zabrakło oczywiście spisu absolwentów i wielu fotografii, na których uwieczniono najważniejsze wydarzenia z życia sądeckiej placówki. To niewątpliwie bardzo ciekawa lektura dla wszystkich, którzy byli i są związani z „Samochodówką”.

Zespołowi wydawniczemu przewodził Sławomir Sikora. Publikacja została dofinansowa przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.

 

Fot. Maria Olszowska

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a