Edukacja

Staże w starosądeckim Hufcu Pracy zakończone

Opublikowano: 28 października, 2015 o 8:33 am   /   przez   /   komentarze (0)

W dniu 26. 10. 2015r. w siedzibie 6 – 34 Hufca Pracy w Starym Sączu odbyło się wręczenie zaświadczeń potwierdzających zakończenie staży zawodowych w projekcie „Równi na Rynku Pracy”. Operacja wspierana jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. 
Projekt oferował młodzieży różnorodne formy wsparcia, począwszy od zajęć z doradcą zawodowym, psychologiem, prawnikiem poprzez kurs komputerowy, języka angielskiego, kurs prawa jazdy oraz kursy zawodowe kończące się stażami. Uczestnicy chętnie brali udział w zajęciach i angażowali się w powierzone im zadania.

Projekt „Równi na Rynku Pracy” dał każdemu beneficjentowi szanse na uzyskanie kwalifikacji zawodowych i podniesienie umiejętności w wybranym przez siebie zawodzie. Trzech uczestników projektu zostało docenionych  za zaangażowanie i sumienność, i właśnie z nimi pracodawcy podpisali umowę o pracę. Podczas zakończenia beneficjentom wręczone zostały zaświadczenia potwierdzające ukończenie staży zawodowych.

 

Opis zdjęć:

Fot.1,2  Opiekun grupy  w projekcie „Równi na Rynku Pracy” wręcza zaświadczenia ukończeniu staży zawodowych beneficjatom

 

 

 

 

Tekst – Agnieszka Filipowicz

Zdjęcia – Mieczysław Szewczyk

 

 

 
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"