Edukacja
Sukces Rity Obrzud w VI edycji Konkursu InstaLogik

InstaLogik to konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką oraz programowaniem. Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do zmierzenia się z zadaniami logicznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania, a tym samym rozwijanie ich zainteresowań matematycznych i programistycznych.Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkoła Podstawowa im. bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy do szóstej edycji Konkursu InstaLogik zgłosiła 5 uczniów. Byli to: Wojciech Ogorzały klasa VII, Paweł Maciak klasa VI, Maksymilian Olchawa klasa VI, Szymon Tokarczyk klasa V, Rita Obrzud klasa V.
Z dumą informujemy, że uczennica Rita Obrzud została Laureatem II miejsca i uzyskała najlepszy wynik w Powiecie Nowosądeckim. Gratulujemy ogromnego sukcesu, popartego ciężką pracą i wytrwałością w dążeniu do osiągnięcia celu. Życzymy, aby to doświadczenie stało się inspiracją do wyboru dalszej drogi i odkrywania pięknego świata matematyki i programowania.

M. Jarząb
Stypendia im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji przyznane
Złóż wniosek o 800+ do końca kwietnia!
2 maja Starostwo Powiatowe nieczynne
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm