Edukacja

Szkoła w Gaboniu z certyfikatem z języka angielskiego i języka polskiego

Opublikowano: 1 marca, 2016 o 8:38 am   /   przez   /   komentarze (7)

Szkoła Podstawowa im. 1 PSP AK w Gaboniu brała udział w V edycji programu Insta.Ling i uzyskała Certyfikat Jakości Kształcenia Języków przyznany w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2015/2016.

Do jego otrzymania niezbędne były certyfikaty z nauki ortografii oraz słówek z języka angielskiego. Jest to sukces systematycznej pracy uczniów klas IV – VI, ich nauczycieli – językowców oraz rodziców.

Uczniowie chętnie podjęli próbę nauki języka angielskiego i języka polskiego z wykorzystaniem nowych narzędzi i potwierdzają skuteczność tej metody przyswajania wiedzy. Dzięki ich systematycznej pracy szkoła w Gaboniu otrzymała certyfikat.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Masz dla nas temat? Pisz na kontakt@starosadeckie.info

Jesteśmy też na Facebooku: Starosądeckie.info

 

Komentarze

Komentarze (7)

 • 1 marca, 2016 o 9:38 am brawo

  Brawo 🙂 Proszę zwrócić uwagę na schody do szkoły, są takie jak powinny być , bo w niektórych szkołach są bardzo strome , dzieci z ograniczeniem ruchowym nie maja szansy dostać się do takiego budynku przykład można znaleźć niedaleko.

 • 1 marca, 2016 o 4:39 pm Anonim

  Zeby tak wszystkim szkołom się chciało. Zwłaszcza z angielskiego. Szacun

 • 2 marca, 2016 o 10:59 pm Jozek

  Prosze Państwa co nam da certyfikat skoro poziom nauczania języka angielskiego jest bardzo niski, dzieci idą do gimnazjum z wielkimi brakami, wszyscy o tym wiedza tylko nikt nie powue tego głośno ze Pani ucząca j.ang. nie radzi sobie z dziećmi, nie ma dyscypliny w klasie, dzieci chodzą jej po głowie. Prywatnie jest bardzo fajna ale nie ma podejścia do dzieci, wiec zeby uchronić reputacje Pani trzeba zdobywać Certyfikaty tylko co nam to daje jak dzieci nic nie umieją:(

 • 3 marca, 2016 o 11:38 am Leszek

  Ej Józek, Józek nie chciało się uczyć angielskiego w podstawówce a później miałeś problemy w Gimnazjum 🙂

 • 3 marca, 2016 o 11:39 am Leszek

  Ej Józek, Józek nie chciało się uczyć angielskiego w podstawówce a później miałeś problemy w Gimnazjum 🙂

 • 3 marca, 2016 o 12:22 pm OLA

  Tak jest najlepiej nic nie robić a później mieć pretensje do wszystkich (JOZEK). A ten certyfikat oznacza że nauczyciel podejmuje różne próby aby zainteresować ucznia uczeniem się nie tylko językiem angielskim. Ale jak ktoś nie chce no to trudno…. zostaje tylko narzekanie.

 • 3 marca, 2016 o 1:01 pm Rodzic

  Szkoda, że poziom wiedzy uczniów ocenia się tyko przez pryzmat nauczyciela, a nie bierze się pod uwagę ich chęci, zdolności, ambicji itp. Nawet ten najlepszy, najbardziej doceniany nauczyciel nie zrobi nic, jeżeli dzieciom brakuje motywacji do nauki.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"