Edukacja

Zakończenie półkolonii z Fundacją Będzie Dobrze

Opublikowano: Lipiec 21, 2018 o 11:47 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Zakończył się projekt – Sportowy Stary Sącz, współfinansowany przez Burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka, a realizowany przez Fundację „Będzie Dobrze”. W ramach projektu Fundacja przeprowadziła miedzy innymi Starosądeckie Zawody w Podnoszeniu Sztangi Leżąc oraz lipcową półkolonię w Mostkach.

Półkolonia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Niestety mogliśmy przyjąć tylko ograniczoną ilość osób. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasze działania w kierunku organizacji półkolonii i kolonii będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem i wsparciem ze strony Urzędu Miasta -mówi Anna Pych, prezes Fundacji.

W ramach półkolonii dzieci miały codzienne zajęcia sportowe z trenerem, a także zajęcia wyjazdowe na ściance wspinaczkowej, w stadninie koni w Nawojowej, w parku linowym w Rytrze, a także zajęcia w-f w Ninja Jump w Nowym Sączu.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie, a dzieciom za doskonałą współpracę. Dziękujemy także wszystkim, którzy wspierali nasze działania w tej sferze m.in Panu Danielowi Śmierciakowi, Sekretarzowi Gminy Stary Sącz, a także Pani Janinie Bawełkiewicz, sołtysowi Mostek. -podsumowuje Anna Pych.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a