Edukacja

Zakończenie roku szkolnego inne niż wszystkie

Opublikowano: Czerwiec 27, 2020 o 9:22 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nie było tradycyjnej akademii i uroczystego rozdania świadectw. Wybór formy zakończenia roku szkolnego należał do poszczególnych placówek i w większości z nich ze względów bezpieczeństwa zorganizowano je inaczej niż zwykle. W Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Sklodowskiej-Curie w Starym Sączu uczniowie spotkali się wraz z dyrektorem Krzysztofem Szewczykiem i gronem pedagogicznym na platformie Teams.

To był dziwny rok. Naznaczony pandemią koronawirusa, która spowodowała, że przez kilka miesięcy obowiązywało nauczanie zdalne.

Wielu uczniów przepracowało ten trudny okres bardzo owocnie o czym świadczy rekordowa liczba świadectw z wyróżnieniem. Wszyscy dołożyli wszelkich starań aby ten trudny czas wykorzystać jak najlepiej. Ten niespotykany dotąd rok szkolny, dla bezpieczeństwa, został zakończony w naszym liceum w sposób zdalny -mówi dyrektor Krzysztof Szewczyk.

Uczniowie spotkali się z Dyrektorem Szkoły, wychowawcami i nauczycielami na platformie Microsoft, na której pracowali przez ostatnie miesiące. Dyrektor Krzysztof Szewczyk podziękował wszystkim nauczycielom i wychowawcom za wykonaną w tym roku pracę, pogratulował wszystkim uczniom promocji do następnej klasy, szczególnie tym którzy otrzymali wyróżnienie. Życzył wszystkim spokojnych i słonecznych wakacji, dużo zdrowie i tego żebyśmy we wrześniu spotkali się wszyscy w szkole.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a