Edukacja

Zaplanuj swoją przyszłość z Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu

Opublikowano: Maj 18, 2020 o 6:24 am   /   przez   /   komentarze (0)

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu serdecznie zaprasza Absolwentów Szkół Podstawowych. 

W tym roku wzorem lat ubiegłych, szkoła postawiła na kształcenie przyszłych studentów najlepszych uczelni. Utworzone profile powstały z myślą o wszystkich absolwentach szkół podstawowych, którzy chcą zaplanować swoją przyszłość. Pamiętając o wszechstronnym rozwoju uczniów, zaplanowano także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

–Cenię tę szkołę za to, że nauczyciel nie jest obojętny wobec ucznia i jego problemów czy to z nauką, czy jakiś innych; zawsze chętny jest pomóc. Panuje tu przyjazna atmosfera i nie jesteśmy kolejnym numerkiem z dziennika. To nauczyciel jest dla ucznia i zna nas doskonale  -tak o Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu wypowiadają się uczniowie, którzy wybrali właśnie tę placówkę jako szczebel swojej edukacyjnej kariery.

Liceum w Starym Sączu proponuje 4 klasy o profilu biologiczno-chemicznym, humanistycznym, humanistyczno-biologicznym i matematyczno-geograficznym, dając tym samym szansę na dodatkowy rozwój, który z pewnością zaprocentuje w przyszłości.  Ta szkoła sprosta wymaganiom wielu uczniów i pozwala na efektywną naukę, która z pewnością zaowocuje doskonałymi wynikami na maturze.Rozszerzony język angielski w każdej z tych klas pozwolą w przyszłości na podjęcie studiów na bardzo różnych kierunkach.

Kompetentni nauczyciele i wychowawcy, doskonałe zarządzanie, dialog z uczniami i rodzicami, przyszłościowe ukierunkowanie rozwoju dzieci i wartości szkoły idące w parze z praktyką. Tak w skrócie można podsumować Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu.

Więcej informacji na stronie szkoły http://www.lo.stary-sacz.iap.pl/

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a