Edukacja

Zespół Szkół w Przysietnicy z Certyfikatem Promującym Zdrowie

Opublikowano: 31 października, 2015 o 10:31 am   /   przez   /   komentarze (1)

Po kilkuletnim kandydowaniu do Sieci Szkół Promujących Zdrowie,  dzięki intensywnej działalności całej społeczności szkolnej na rzecz zdrowia, Zespół Szkół w Przysietnicy otrzymał Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Podczas uroczystej gali wręczenia tego zaszczytnego tytułu, która odbyła się dnia 23 października 2015 roku w Tarnowie – obecni byli między innymi: wiceminister edukacji pani Urszula Augustyn – Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu ds. bezpieczeństwa w szkołach i Małopolski Kurator Oświaty pan Aleksander Palczewski.  To oni – na ręce dyrektora naszego Zespołu Szkół – pana Aleksandra Łukasika wręczyli Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Podczas uroczystości była również obecna pani pedagog Zofia Magdalena Cieślewicz – szkolny koordynator Szkoły Promującej Zdrowie.

Trud i zaangażowanie uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców na rzecz idei promowania zdrowia przyniósł piękne owoce – nie tylko w postaci Certyfikatu. Społeczność naszej szkoły poszerzyła swoją wiedzę i umiejętności w zakresie dbałości o zdrowie własne i innych. W szkole panuje na co dzień życzliwa atmosfera,  propagowany jest zdrowy styl życia, wzrosła aktywność oraz zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność prozdrowotną.

Szkolni koordynatorzy promocji zdrowia wyrażają głęboką wdzięczność uczniom, rodzicom, nauczycielom i niepedagogicznym pracownikom szkoły, których zaangażowanie przyczyniło się do uzyskania przez nasz Zespół Szkół  Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie!

 

oprac. Zofia Magdalena Cieślewicz

źródło: zsz-przysietnica

 

Komentarze

Komentarze (1)

  • 31 października, 2015 o 11:19 am matrioszka

    Gratulacje dla Pani pedagog i całej dyrekcji!

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"