Edukacja, Z ostatniej chwili

ZSP w Krynicy-Zdroju: spotkanie z mistrzem świata!

Opublikowano: 28 lutego, 2021 o 11:01 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wojciech Urbański – Mistrz Świata w barmaństwie klasycznym spotkał się online z uczniami III klasy Technikum Gastronomicznego w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju. Odkrywał przed nimi tajniki pracy barmana i wspominał swój pobyt w krynickiej szkole.

Wojciech Urbański jest absolwentem naszej szkoły – mówi Maria Aleksandra-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – I od czasu do czasu spotyka się z uczniami i nauczycielami. Nadal utożsamia się ze szkołą, dzieli się doświadczeniem, namawia młodych ludzi do samodzielności, kreatywności i przede wszystkim wiary w siebie i wdrażania w życie nawet najbardziej niewyobrażalnych projektów.

Pan Wojciech sam udowadnia, że planowanie kariery zawodowej może być ściśle powiązane z wykształceniem szkolnym, realizacją marzeń i planowaniem własnej ścieżki rozwoju. Zawsze podkreśla, że jest kryniczaninem, absolwentem ZSP Krynica, człowiekiem, dla którego nie ma ograniczeń zawodowych. Oprócz tytułu Mistrza Świata w barmaństwie klasycznym może się poszczycić tytułami Mistrza Polski, czy Europy w swojej kategorii.

Fot. ZSP Krynica-Zdrój, FB

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"