Edukacja, Z ostatniej chwili

ZSP w Krynicy-Zdroju: uczniowie przyjdą na gotowe

Opublikowano: 27 lutego, 2021 o 11:30 am   /   przez   /   komentarze (0)

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju trwają przygotowania do uruchomienia nowych kierunków. Właśnie dlatego powstaje pracownia logistyczna i matematyczno-geograficzna. Remonty są prowadzone dzięki środkom pozyskanym z budżetu Powiatu.

Modernizujemy też klasopracownię biologiczno-chemiczną przeznaczoną dla liceum psychologicznego i medyczno-ratowniczego – mówi Maria Aleksandra-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie mieli komfortowe warunki do nauki. Budynek naszej szkoły jest jednym z najnowocześniejszych w Powiecie Nowosądeckim. Cały czas go jednak doposażamy i modernizujemy. Postęp technologiczny jest bardzo duży i uczniowie muszą mieć dostęp do najnowszych technologii. My im to zapewniamy.

W szkole jest też na bieżąco rozbudowywana sieć informatyczna.

Mamy do dyspozycji serwer, który pozwala powadzić zdalne zajęcia praktyczne. Oczywiście doposażyliśmy również pracownie informatyczne i zawodowe w nowe komputery – dodaje dyrektor Maria Aleksander-Pisz. – W planach jest również kompleksowy remont i modernizacja sali gimnastycznej.

Fot. ZSP Krynica-Zdrój

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a