Info z rejonu

Atrakcyjne ferie z Kołem Gospodyń Wiejskich w Stadłach

Opublikowano: 25 lutego, 2015 o 1:04 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Już po raz czwarty dla dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej zorganizowano zimowy wypoczynek. Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Stadłach zadbały o to, by nie zabrakło licznych atrakcji.

16 lutego przedstawiciel Komisariatu Policji w Starym Sączu uświadomił najmłodszym jakie zagrożenia wynikają z nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa publicznego oraz o szkodliwości i negatywnych skutkach nadużywania alkoholu czy innych używek.

Dzień później dzieci z samego rana wyjechały na ranczo „U Wacka w Żeleźnikowej”, aby jak najdłużej cieszyć się śniegiem i zabawą w plenerze. Bez ograniczeń można było korzystać z kuligu w pociągu końmi i ciągnikiem czy przejażdżką w powozach i karocy po przepięknym terenie wyrzeźbionym przez naturę. Dużą atrakcją okazała się również jazda na grzbiecie hucułów.

Najmłodsi z dużą uwagą przyglądali się zwierzętom i kolorowym ptakom w gospodarstwie, by po wspaniałej zabawie przenieść się do chaty biesiadnej, w której czekały na nich kolejne niespodzianki przy grillu i gorącej herbacie z sokiem.

Najważniejsze, że wszyscy z szerokimi uśmiechami na buziach wrócili do domów, dziękując gospodyniom za miło i aktywnie spędzony czas w okresie ferii zimowych.

 

źródło: Urząd Gminy Podegrodzie

 

Komentarze

Komentarze (1)

  • 3 marca, 2015 o 5:39 pm fiken

    Co mnie to * obchodzi a bady to do garow bo chlopy glodne z roboty wrocili

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"