Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Beata Miłkowska w Nowym Sączu. Jak dożyć w zdrowiu do późnej starości?

Opublikowano: Sierpień 10, 2017 o 11:45 am   /   przez   /   komentarze (0)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Panią Beatą Miłkowską, które odbędzie się w najbliższy piątek od godziny 18:30 w Miasteczku Multimedialnym – MMC Brainville w Nowym Sączu.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Sądecka Kooperatywa, przy współpracy z właścicielem komory normobarycznej w Wielogłowach, Panem Stanisławem Fałowskim.

Beata Miłkowska zajmuje się prowadzeniem Centrum Medycyny Komplementarnej i Przyczynowej VMedica we Wrocławiu, gdzie z  wraz z zespołem terapeutów kierują się zasadami szkoły BnR .Jest to szkoła zajmująca się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej.

Jej twórca Peter Winkler ma na swoim koncie ok. 20.000 osób wyleczonych z ciężkich schorzeń z czego prawie połowa nieuleczalnych.

W pracy posługuję się medycznym sprzętem diagnostycznym  w tym Imedis – aparat Voll’a oraz Clue Medical – urządzenie stworzone do badania astronautów w locie na Marsa. Jest pierwszą w Polsce osobą uprawnioną przez pana Petera Winklera do prowadzenia szkoleń dla terapeutów i lekarzy w zakresie technik doprowadzania organizmu i psychiki do stanu zdrowia, w tym do posługiwania się i odczytu badań urządzeniem Clue Medical.

Prowadzi szereg wykładów na temat  zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych,  wpływu pożywienia na organizm, jak sobie radzić z problemami, które niesie ze sobą rozwój cywilizacji i zatoksycznienie wszystkiego co nas otacza.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia: terapeutów, dietetyków oraz potencjalnych pacjentów.

Na wykładzie będzie można otrzymać darmowy bilet wstępu do Komory Normobarycznej pana Fałowskiego  w Wielopolu .

Zapraszamy na godzinę 17.30 gdyż przed wykładem będzie mały „Ryneczek Kooperatywy ” z ofertą zgodną z tematem wykładu.

Będzie można kupić :

Literaturę prozdrowotną – między innymi książkę „Aktywny Zeolith kinoptylolit” ,

Ekologiczne kosmetyki firmy Majru Natural Cosmetics .

Będą dostępne produkty medyczne  LavaVitea , – Zeolith detox, Zeolith Creme , Boost , Chlorella .

” Nowa Zielarnia ” zaprezentuje swe produkty prozdrowotne, miedzy innymi – Olejki konopne CBD .

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!
WSTĘP BEZPŁATNY!!

Majru – Natural Cosmetics jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a