Info z rejonu

Dyrektor żegna się ze szkołą

Opublikowano: 15 czerwca, 2019 o 7:14 am   /   przez   /   komentarze (0)

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski pożegnał oficjalnie Alicję Wąsowicz – dotychczasową dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach. Pani dyrektor sama złożyła rezygnację. Niebawem rozpocznie pracę w Urzędzie Gminy w Grybowie. W marcinkowickiej szkole pracowała 12 lat.

W związku ze zmianą pracodawcy serdecznie dziękuję Pani za lata pracy na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół imienia Władysława Orkana w Marcinkowicach. Pod Pani kierownictwem placówka stała się nowoczesną szkołą, przyciągającą młodzież innowacyjnymi i interesującymi kierunkami kształcenia – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – O poziomie nauczania świadczy opinia, jaką szkoła cieszy się na Sądecczyźnie. Dziękuję nie tylko za solidną pracę, ale również twórczy wysiłek i niezwykłą atmosferę w marcinkowickiej placówce. W imieniu władz Powiatu Nowosądeckiego życzę Pani dużo zdrowia, rozwijania zainteresowań, miłości najbliższych i pomyślności w nowym miejscu pracy.

Podziękowania składali również księża i przedstawiciele grona pedagogicznego. A wszystko odbyło się w salach dworku w Marcinkowicach, które dzisiaj oficjalnie oddano do użytku po remoncie.

– Obiecuję, że będę wspierać szkołę swoim doświadczeniem i zawsze będę służyła pomocą – zapewniła Alicja Wąsowicz.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a