Info z rejonu

Egzamin gimnazjalny w Nowym Sączu. Komisje w komplecie

Opublikowano: Kwiecień 10, 2019 o 3:13 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Dyrektorzy przekazali następujące informacje odnośnie dzisiejszego egzaminu gimnazjalnego w Nowym Sączu:

– Szkoła Podstawowa nr 1 – udało się skompletować komisje egzaminacyjne, w skład których weszli nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w innych sądeckich szkołach.

– Szkoła podstawowa nr 3 – komisje zostały skompletowane zgodnie z zasadami, tj. każdą komisję tworzył nauczyciel ze szkoły plus osoba skierowania z innej szkoły.

– Szkoła podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi – udało się skompletować komisje, w których zasiedli nauczyciele szkoły, w związku z tym nie było potrzeby posiłkować się innymi osobami.

– Szkoła Podstawowa nr 9 nie uczestniczy w strajku.

– Szkoła Podstawowa nr 15 – komisje do egzaminu zostały skompletowane, zasiadali nauczyciele ze szkoły oraz dwóch nauczycieli z innych szkół.

– Szkoła Podstawowa nr 16 – egzamin gimnazjalny odbył się zgodnie z przepisami, nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 16 bez posiłkowania osób z zewnątrz.

– Zespół Szkół i Placówek Oświatowych – w dniu dzisiejszym udało się skompletować komisje w celu przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych. W komisjach zasiadali nauczyciele Zespołu oraz oddelegowani z innych szkół sądeckich.

– I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi – w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu  egzamin odbywa się bez zakłóceń. W pracach zespołów nadzorujących brali udział nauczyciele z I LO.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a