Info z rejonu
Gmina Podegrodzie informuje o ćwiczeniach wojskowych
Urząd Gminy Podegrodzie informuje, że w najbliższy weekend, tj. 17–18 stycznia, na terenie Gminy Podegrodzie prowadzone będą ćwiczenia wojskowe 114 Batalionu Lekkiej Piechoty z Limanowej.
Planowane działania mają charakter szkoleniowy i stanowią rutynowy, zaplanowany element ćwiczeń Wojska Polskiego. W związku z ich realizacją mieszkańcy gminy mogą zauważyć zwiększoną obecność żołnierzy oraz pojazdów wojskowych w różnych miejscowościach na terenie gminy.
Urząd Gminy zwraca się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość oraz o poinformowanie sąsiadów, w szczególności osób starszych, że prowadzone działania są wyłącznie ćwiczeniami i nie stanowią żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa mieszkańców.






Gmina Podegrodzie informuje o ćwiczeniach wojskowych
Małopolska otwiera sezon ferii zimowych z rozmachem! Dwie wielkie inauguracje w Jurgowie i Krynicy-Zdroju
Świąteczna seria włamań przerwana. Sądeczanin usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm