Info z rejonu

Honory dla pułkowników

Opublikowano: 13 lipca, 2018 o 7:22 am   /   przez   /   komentarze (1)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się z płk. SG Markiem Kitą i ppłk. SG dr. hab. Stanisławem Strączkiem. Obaj odchodzą na emeryturę. Za ich dotychczasową służbę i współpracę z władzami Powiatu Nowosądeckiego, starosta wyróżnił ich Złotym Jabłkiem Sądeckim. Obaj panowie otrzymali również okolicznościowe grawertony.

Z okazji pożegnania z mundurem składam Panu serdeczne podziękowania za dobrą współpracę z władzami samorządowymi Powiatu Nowosądeckiego oraz wkład w budowanie systemu bezpieczeństwa w regionie – mówił starosta do płk. SG Marka Kity, naczelnika Wydziału Zabezpieczenia Działań Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. – Pańska fachowość i profesjonalizm doskonale sprawdziły się we współdziałaniu z Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego, zwłaszcza w czasie klęsk żywiołowych i Powiatowych Ćwiczeń Obronnych. Życzę Panu dużo zdrowia, realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Mam również nadzieję, że będziemy mieć jeszcze wiele okazji do współpracy w działaniach na rzecz mieszkańców Sądecczyzny.

Grawerton i Złote Jabłko Sądeckie otrzymał także ppłk SG dr hab. Stanisław Strączek – naczelnik i I kapelmistrz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

Dziękuję Panu za dobrą współpracę z władzami Powiatu Nowosądeckiego oraz wkład w promocję Sądecczyzny w Polsce i na świecie. Pański talent, zaangażowanie i pracowitość dla wielu młodych ludzi stały się wzorem postawy żołnierza-artysty – mówił starosta Marek Pławiak.

Starosta wręczał honorowe odznaczenie wraz z członkiem Zarządu Marianem Rybą.

Starostwo Powiatowe

Komentarze

Komentarze (1)

  • 13 lipca, 2018 o 10:24 am ABC

    Uznanie dla towarzysza starosty

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"