Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Jaśniej na Lwowskiej

Opublikowano: Marzec 13, 2018 o 1:48 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Jaśniej na przejściach dla pieszych przy ul. Lwowskiej. Miejski Zespół ds. Zarządzania Energią zamontował dodatkowe oświetlenie na dwóch ruchliwych przejściach w okolicy popularnej lodziarni Argasińskich.

Problemy z oświetleniem  w tym miejscu sygnalizował między innymi radny Rady Miasta Nowego Sącza i przewodniczący Zarządu Osiedla Barskie Mieczysław Gwiżdż. Na interpelację radnego zareagował niezwłocznie Zespół Zarządzania Energią Urzędu Miasta Nowego Sącza.

– Na miejscu odbyła się wizja lokalna z udziałem konserwatora oświetlenia miejskiego – informuje Błażej Targosz z Zespołu Zarządzania Energią. – Chodziło o to, żeby maksymalnie doświetlić wspomniane przejścia dla pieszych. Po ustaleniach zwiększyliśmy moc oprawy oświetleniowej znajdującej się na słupie i dołożyliśmy dodatkowo jedną oprawę – wylicza Błażej Targosz.

Zwiększenie oświetlenia przy ul. Lwowskiej oznacza zwiększenie bezpieczeństwa w jednym z ruchliwych miejsc w mieście. Zespół ds. Zarządzania Energią monitoruje stan oświetlenia w mieście na bieżąco. Do jego zadań należy nie tylko nadzór nad oświetleniem ulicznym, ale i iluminacją obiektów zabytkowych.

Fot. Zarząd Osiedla Barskie/nowysacz.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a