Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Jest promesa! Nowy Sącz-Myślec do remontu!

Opublikowano: 1 czerwca, 2018 o 7:55 am   /   przez   /   komentarze (0)

Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana droga powiatowa Nowy Sącz – Myślec. Starosta nowosądecki Marek Pławiak właśnie odebrał w Krakowie promesę na tę inwestycję.

To świetna wiadomość! Bardzo dziękuję wojewodzie małopolskiemu Piotrowi Ćwikowi, od którego otrzymujemy ogromne wsparcie – mówi starosta Marek Pławiak. – Zawsze możemy liczyć na pomoc pana wojewody, który jest wielkim przyjacielem Sądecczyzny. Cieszę się również, że również ministrowie doceniają starania władz Powiatu Nowosądeckiego i prace na rzecz Ziemi Sądeckiej.

Starosta podziękował również Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztofowi Kozłowskiemu oraz wicewojewodzie Józefowi Gawronowi, którzy wręczali dzisiaj promesy.

Promesa na remont drogi powiatowej Nowy Sącz – Myślec opiewa na 620 tysięcy złotych. Jest kolejną, która w ostatnim czasie trafiła do Powiatu Nowosądeckiego.

Przypomnijmy, że w marcu tego roku wicestarosta Antoni Koszyk odebrał promesę na ponad 3 miliony 200 tysięcy złotych na stabilizację dwóch osuwisk – przy ul. Węgierskiej w Grybowie i w Łazach Brzyńskich.

W kwietniu starosta Marek Pławiak otrzymał promesę na blisko 4 miliony złotych na odbudowę drogowych zniszczeń powodziowych z 2010 roku w Suchej Strudze i na remont drogi we Florynce.

Kolejna była promesa w wysokości ponad 3 milionów złotych na usuwanie skutków powodzi na drodze powiatowej Korzenna – Jasienna – Przydonica oraz Korzenna – Janczowa – Miłkowa.

Starostwo Powiatowe

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a