Info z rejonu

Już w poniedziałek zamkną skrzyżowanie pod sądeckim zamkiem

Opublikowano: Lipiec 14, 2018 o 7:55 am   /   przez   /   komentarze (0)

Przypominamy, że w dniu 16 lipca 2018 r. (poniedziałek) zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Bulwar Narwiku – Tarnowska – Piotra Skargi – Legionów.

Wyłączenie z ruchu skrzyżowania ulic Bulwar Narwiku – Tarnowska – Piotra Skargi – Legionów wiąże się z pracami w ramach przebudowy układu komunikacyjnego.
 
– Prace związane z przebudową skrzyżowania będą trwały do końca sierpnia. Równocześnie prace prowadzone będą na skrzyżowaniu ulic Dunajcowa – Legionów – Krakowska. Zamknięcie tego skrzyżowania planowane jest na koniec sierpnia, w celu wykonania robót nawierzchniowych oraz brukarskich – informuje dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu Grzegorz Mirek.
Zamknięcie skrzyżowania pod zamkiem uwarunkowane jest zakończeniem dostaw elementów konstrukcyjnych (wielkogabarytowych) niezbędnych do wykonania konstrukcji stalowej mostu heleńskiego.
Jednocześnie MZD informuje, iż ruch pieszych przez przebudowywane skrzyżowanie będzie dozwolony i wydzielony bezpiecznymi przejściami.
Objazdy poprowadzone zostaną ulicami: 
– do centrum – ulicami Wincentego Witosa, Barską, Lwowską
– do ul. Bulwar Narwiku – ulicami Tarnowską, Witosa, Pieczkowskiego, Prażmowskiego, Kilińskiego
Wyłączenie z ruchu będzie na wysokości ulic – ul.Tarnowska – na wysokości ul. Paderewskiego, ul. Piotra Skargi – na wysokości ul. Bóżniczej. Ponadto na ul. Kraszewskiego zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu, na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Lwowskiej.
Informacje o nowych lokalizacjach przystanków i zmianach w kursowaniu autobusów miejskiej komunikacji autobusowej na stronie MPK: www.mpk.nowysacz.pl.
Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o dostosowanie się do zastępczej organizacji ruchu.
nowysacz.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a