Info z rejonu

Kiedy wyremontują Kolejową w Nowym Sączu? Pyta Koalicja Nowosądecka

Opublikowano: Lipiec 11, 2015 o 1:30 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Koalicja Nowosądecka na prośbę mieszkańców Nowego Sącza a w szczególności Sądeczan mieszkających przy ulicy Kolejowej w Nowym Sączu wystosowała pismo do Urzędu Miasta z zapytaniem:  Kiedy zostaną rozpoczęte prace remontowe na w/w ulicy? Ile jeszcze razy mieszkańcy Nowego Sącza będą „karmieni suchymi obietnicami”???

Ulica Kolejowa była tematem kampanii wyborczej urzędującego Prezydenta Miasta, a także przewijała się w „obietnicach wyborczych” obecnych radnych -apeluje KN. Czy jest szansa aby obietnice przedwyborcze zostały zrealizowane?

Na pytanie Koalicji Nowosądeckiej odpowiedział Grzegorz Mirek, dyrektor MZD w Nowym Sączu. Cytujemy:

„Jak zostało już wielokrotnie upublicznione w pierwszej kolejności remontowane będą ulice wymagające bieżących napraw ( odcinkowe skoleinowania, nierówności, miejscowa utrata nośności podbudów). MZD Nowy Sącz planuje w bieżącym roku wykonać remonty m.in. takich ulic jak Wincentego Witosa, Lwowska (do granic Miasta), Zdrojowa oraz odcinkowo ulice o najbardziej uszkodzonych nawierzchniach. Część ulic w miejscach najbardziej zniszczonych już rozpoczęto remontować. Kolejność remontów zależy od posiadanych środków finansowych przeznaczonych na ten cel, możliwości zorganizowania objazdów, oraz wpływu remontów na przepływy potoków ruchu przy zmniejszeniu ich negatywnego oddziaływania oraz minimalizowanie zakłóceń w ruchu dobowym. Remont ul. Kolejowej przewidziany jest do wykonania w III kwartale 2015 roku lub I połowie 2016 roku, co również uzależnione jest od posiadanych środków finansowych. Powszechnie wiadomo, że remontu wymagają wszystkie ulice w mieście poza wyremontowanymi i zmodernizowanymi od 2007 roku”

Reasumując: Jak będą pieniądze to ulica zostanie wyremontowana, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

źródło: Koalicja Nowosądecka.pl

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a