Info z rejonu

Królewska para u starosty!

Opublikowano: 19 kwietnia, 2017 o 7:38 am   /   przez   /   komentarze (2)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak miał wyjątkowych gości. Odwiedziła go królowa Milena Gawlikowska i król Rafał Janik. Dzieci zostały wybrane przez starostę na monarchów podczas XVII Wielkiego Integracyjnego Balu Karnawałowego Radość Wasza Radość Nasza.

Karnawałowy bal dla najmłodszych organizuje od wielu lat Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi na czele z Arturem Czerneckim.

Ten bal to świetna inicjatywa – mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Podczas imprezy, dzieci zdrowe i niepełnosprawne mogą się wspólnie bawić i nawiązywać przyjaźnie. Rodzice i ich pociechy muszą się wykazać nie lada umiejętnościami w stworzeniu niepowtarzalnego stroju. Z roku na rok coraz więcej dzieci wspólnie tańczy i uczestniczy w konkursach. Zdecydowanie wspieram tego typu inicjatywy.

Maluchy i ich rodzice zostali obdarowani upominkami, mieli też możliwość zrobienia sobie sesji fotograficznej w fotelu starosty. Bardzo podobały im się prezenty – szczególnie album wydany przez Starostwo Powiatowe z największymi atrakcjami Ziemi Sądeckie, a także odblaski i widokówki. Uśmiechy na twarzach gości wywołały też słodycze, które Milenka i Rafał otrzymali od starosty.

Bardzo się cieszę, że mogliśmy się spotkać – mówił starosta Marek Pławiak. – Lubię gościć u siebie dzieci i rozmawiać z nimi. A Milenka i Rafał są szczególnie rezolutni.

W spotkaniu uczestniczył również Artur Czernecki – reprezentujący Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

Komentarze

Komentarze (2)

  • 19 kwietnia, 2017 o 1:55 pm yet

    a czy starosta oprócz rozdawania nagród umie cos innego robic bo tylko się pisze jak rozdaje nagrody a o problemach cisza

  • 19 kwietnia, 2017 o 3:53 pm mieszkaniec

    Yet a co ma robic popatrz za osiem lat rządów PiS w Nowym Saczu co zrobili a na węgierskiej wymienili 300m asfaltu i tak będzie wyglądała Polska za za pis robic dobrą otoczkę do nic nie robienia

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"