Info z rejonu

Łącko. Wójt spotkał się z nauczycielami. Były awanse!

Opublikowano: 29 sierpnia, 2016 o 3:10 pm   /   przez   /   komentarze (0)

29 sierpnia w Urzędzie Gminy Łącko odbyło się spotkanie Wójta Gminy Łącko Jana Dziedziny z dyrektorami szkół i przedszkoli, zorganizowane w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2016/2017. W spotkaniu wzięły również udział Skarbnik Gminy Edyta Marczyk oraz Dyrektor ZEAPO w Łącku Lucyna Citak.

Podczas spotkania Wójt wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego sześciu nauczycielom: Bożenie Majerskiej – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Szczereżu, Ewie Ptaszek – nauczyciel Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Jazowsku, księdzu Wiesławowi Biedroniowi – nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Potoku, księdzu Pawłowi Przybyło – nauczyciel Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łącku, Arkadiuszowi Baran – nauczyciel Szkoły Muzycznej w Łącku, Mirosławowi Tokarczyk – nauczyciel Szkoły Muzycznej w Łącku.

Akt powierzenia na najbliższe 5 lat funkcji dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Łącku otrzymał Pan Stanisław Strączek.

Dalsza część spotkania miała charakter roboczy.

Na zakończenie Wójt Gminy pogratulował nauczycielom awansu zawodowego, a dyrektorom szkół życzył sukcesów w pracy zawodowej na nadchodzący rok szkolny.

UG Łącko

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"