Info z rejonu

Nowy Sącz. Aleje Sucharskiego po remoncie

Opublikowano: Lipiec 10, 2020 o 8:19 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zakończył się remont Al. Sucharskiego. Prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnych i przedstawicieli Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej otworzyli kompleksowo wyremontowane Aleje Sucharskiego. Prace zostały ukończone w terminie. W zakres prac wchodziło: remont nawierzchni, remont chodników, nowe oznakowanie pionowe i poziome oraz montaż poręczy ochronnych. 

– Jesteśmy na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dziś otwieramy bardzo ważną arterię w Nowym Sączu – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – To miejsce gdzie przemieszczają się tysiące samochodów dziennie. Dziękuje wszystkim, którzy byli zaangażowali się w ten remont, a szczególnie mieszkańcom za cierpliwość. Mam nadzieję, że odnowione Aleje Sucharskiego będą służyły mieszkańcom jak najdłużej. 

– Mieszkańcy są bardzo zadowoleni i trzymają kciuki za dalsze inwestycje. Prosimy o kolejne inwestycji. Po remoncie ulicy Broniewskiego na modernizację czeka ulica Batalionów Chłopskich w kierunku kościoła – podkreślił radny Józef Hojnor. 

Prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec podkreślał, że miejskie inwestycje wpisują się w te prowadzone przez GSM. 

– Dziękuję w imieniu mieszkańców, że prace zostały szybko przeprowadzone. My również remontujemy w tej okolicy parkingi i sklepy. Zmienia się na dobre krajobraz miasta – dodał prezes GSM Jarosław Iwaniec.

UMNS

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a