Info z rejonu

Od 50 lat są razem!

Opublikowano: 29 września, 2018 o 10:27 am   /   przez   /   komentarze (0)

Kilkanaście par małżeńskich z gminy Gródek nad Dunajcem świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Gratulacje składali im m.in. starosta nowosądecki Marek Pławiak i wójt Józef Tobiasz.

Pragnę dziś, nisko chyląc głowę, powinszować Państwu tak wspaniałej uroczystości, jaką jest niewątpliwie Jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia. Potrzeba wiele cierpliwości i wzajemnego szacunku, aby wspólnie przetrwać kłopoty i troski, jakie niesie nam los. Ufam, że oprócz trosk, los nie oszczędził Państwu także chwil radosnych i szczęśliwych – mówił starosta Marek Pławiak. – Jesteście wzorem dla młodego pokolenia, szczególnie dziś, gdy tempo życia często powoduje zatracenie wartości życia w rodzinie. Życzę Państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wielu pogodnych wspólnie spędzonych chwil.

Medale z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego otrzymali: Janina i Józef Bogdałowie, Maria i Zdzisław Chochorowscy, Helena i Henryk Ciastoniowie, Zofia i Ryszard Jagielscy, Halina i Stanisław Kosibowie, Maria i Stanisław Olchawowie, Maria i Jan Orłowie, Maria i Stefan Słowińscy, Maria i Zbigniew Surdzielowie, Stanisława i Stanisław Tokarzowie, Kazimiera i Józef Woźniakowie, Katarzyna i Stanisław Zającowie oraz Wiktoria i Eugeniusz Zięcinowie.

Starostwo Powiatowe

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a