Info z rejonu, Z ostatniej chwili

OSP w Podrzeczu ma już swój sztandar

Opublikowano: 21 lipca, 2021 o 8:38 am   /   przez   /   komentarze (0)

W miniony weekend w Podrzeczu odbyła się uroczystość nadania sztandaru tamtejszej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. W spotkaniu wzięli udział m.in.: wicewojewoda małopolski Józef Leśniak, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec oraz radni powiatowi: Joanna Szewczyk-Kubacka i Krzysztof  Bodziony.

Z okazji poświęcenia i nadania sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu składam wszystkim druhom serdeczne gratulacje, wyrazy podziękowania oraz uznania za wypełnianie strażackich powinności – mówił Roman Potoniec, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, który podczas spotkania reprezentował również starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. – Wasze oddanie i służba zasługują na najwyższy szacunek. Życzę, aby działalność w strażackich szeregach była źródłem satysfakcji i spełnienia aspiracji życiowych. Niech Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece i nieustannie strzeże od wszelkich zagrożeń, a dobre zdrowie i wszelka pomyślność niech wspierają Wasze poczynania osobiste, zawodowe i społeczne.

Uroczystego przekazania sztandaru strażakom ochotnikom dokonał st. bryg. Paweł Motyka – zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a