Info z rejonu
Podpisana umowa na stabilizację osuwiska w Powiecie Nowosądeckim
Wczoraj w sądeckiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu, została podpisana umowa dotycząca poprawy infrastruktury drogowej w Powiecie Nowosądeckim. Dokument podpisali: wicewojewoda małopolski Ryszard Śmiałek oraz przedstawiciele Powiatu – starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba, wicestarosta Antoni Koszyk i skarbnik Elżbieta Chmura.

Przedmiotem umowy jest stabilizacja i zabezpieczenie osuwiska oraz odbudowa drogi powiatowej łączącej miejscowości Ropa, Wawrzka i Florynka, w gminie Grybów. W ramach projektu odbudowany zostanie także przepust we Florynce, co ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróży w tym regionie. Realizacja inwestycji przyczyni się do lepszej komunikacji oraz zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nowosądeckiego.
Fot. Oliwia Gawron






Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Znęcał się nad swoją matką. Decyzją sądu 33-latek trafił do aresztu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm