Info z rejonu

Sądeccy policjanci już po raz piąty wyruszyli na charytatywny rajd

Opublikowano: 16 maja, 2023 o 7:01 am   /   przez   /   komentarze (0)

13 maja br. blisko 80. policjantów z Nowego Sącza, Limanowej, Gorlic, Bochni i Nowego Targu oraz pracowników cywilnych Policji, członków Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, a także ich rodzin wzięło udział w charytatywnym pieszym rajdzie po Beskidzie Sądeckim. Była to już piąta edycja tego wydarzenia, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Organizatorem sobotniego rajdu był Komendant Miejski Policji, insp. dr Krzysztof Dymura oraz Zarząd Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, którego przewodniczącą jest Elżbieta Gargula. W rajdzie oprócz sądeckich policjantów udział wzięli również mundurowi z Komend Powiatowych Policji w Limanowej, Gorlicach, Bochni i Nowym Targu, a także członkowie IPA Region Nowy Sącz, emerytowani funkcjonariusze oraz ich rodziny.

W tym roku uczestnicy rajdu wyruszyli z Piwnicznej-Zdroju w kierunku Pisanej Hali, a następnie Łabowca, by zakończyć wędrówkę w Feleczynie. Łącznie pokonali ponad 17 kilometrów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy pins, a najmłodszym, w nagrodę za wytrwałość, zostały wręczone upominki ufundowane przez partnerów IPA Region Nowy Sącz.

Rajd był dobrą okazją do integracji policyjnego środowiska i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a jednocześnie wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ponieważ tradycyjnie wszystkie wpłaty z wpisowego zostaną przekazane na rzecz tej fundacji. Organizatorzy rajdu składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy podjęli się pokonania ponad 17-kilometrowej trasy, by wesprzeć ten szlachetny cel.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"