Info z rejonu, Z ostatniej chwili

„Sądeckie” na bilbordach w całej Polsce!

Opublikowano: 1 czerwca, 2020 o 12:26 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Powiat Nowosądecki rusza z ogólnopolską kampanią #OdkrywajSądeckie. Wszystko po to, aby na Sądecczyznę przyjeżdżało coraz więcej osób. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo – po czasie epidemii i niemożności podróżowania, teraz Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów.

– Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Już dzisiaj w 30 największych miastach w Polsce na 175 bilbordach i citylightach zobaczymy zdjęcia z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Dziennie, przekaz powinien dotrzeć nawet do 1,5 miliona odbiorców!

Chcemy w ten sposób przypomnieć, że „Sądeckie” jest dla wszystkich – lubiących rozkoszowanie się przyrodą, dla rodzin z dziećmi, osób starszych, sportowców, smakoszy regionalnej kuchni, bogatej kultury i różnorodnej historii. To miejsce, które zachwyca. Kto raz tutaj przyjechał, ten zawsze wraca. Sądecczyzna pozostaje w ciepłych wspomnieniach – dodaje starosta Marek Kwiatkowski.

Kampanię koordynuje Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Starostwo Powiatowe

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a