Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Sanatorium ma już 70 lat

Opublikowano: 4 września, 2018 o 9:29 pm   /   przez   /   komentarze (2)

Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny popularnie nazywane Continentalem, obchodziło 70-lecie istnienia.

Z okazji 70-lecia SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny, na ręce Pana dyrektora składam serdeczne gratulacje dla wszystkich pracowników waszej placówki. Przez minione dziesięciolecia na trwałe wpisaliście się nie tylko w krajobraz uzdrowiskowy Krynicy, ale całej Sądecczyzny i Małopolski. W swojej ofercie macie nie tylko szeroką gamę zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych, ale również fachową pomoc dla weteranów, którzy wsławili się trudną służbą dla Polski. To wspaniałe, że Powiat Nowosądecki może się szczycić takim obiektem funkcjonującym na jego terenie – mówił starosta Marek Pławiak. – O jakości pracy Sanatorium świadczą pozytywne opinie jego klientów. Tak jest od wielu lat i – jestem o tym przekonany – tak będzie nadal. Z okazji jubileuszu, wszystkim pracownikom Sanatorium życzę samych sukcesów, realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Złote Jabłko Sądeckie otrzymał lek. Wojciech Tada, a Srebrne Jabłka Sądeckie otrzymali: dr Aurelia Ostrowska – dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia, Halina Zarotyńska – SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju, dr n. med. Jerzy Skuciński, mjr SG lek. Marcin Wojtyga, Tadeusz Marczyk.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: posłanki – Anna Czech i Barbara Bartuś, wicewojewoda Józef Gawron, członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda, przewodnicząca Sejmiku WM Urszula Nowogórska, radny Sejmiku Stanisław Pasoń, szefowa małopolskiego PFRON Marta Mordarska, burmistrz Krynicy Dariusz Reśko. Nie mogło oczywiście zabraknąć pracowników Sanatorium, którzy zostali uhonorowani wysokimi odznaczeniami państwowymi.

Komentarze

Komentarze (2)

  • 5 września, 2018 o 5:45 am prezes wszystkich prezesów

    Walka z otyłością. Priorytet WHO.

  • 5 września, 2018 o 7:02 am WPIS.DU

    TOWARZYSZE LEPSZEGO SORTU Z ORDERAMI

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"