Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Starosta wybrał królową i króla

Opublikowano: 10 lutego, 2017 o 7:48 am   /   przez   /   komentarze (0)

W hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu odbył się XVII Wielki Integracyjny Bal Karnawałowy Radość Wasza Radość Nasza. Patronat nad imprezą objął udział starosta nowosądecki Marek Pławiak i prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Karnawałowy bal dla najmłodszych organizuje Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi na czele z Arturem Czerneckim. Dzisiaj dzieci tańczyły przy muzyce zespołu Straży Granicznej, została też wybrana Królowa i Król Balu, a także Miss Baby sponsorów i mediów. Nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami, a wszyscy uczestnicy otrzymali lody ufundowane przez braci Koral.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak również wybrał królewnę i króla. Królewną została Milena Gawlikowska, a królem – Rafał Janik. Dzieci zostały zaproszone także na spotkanie w Starostwie Powiatowym.

– Ten bal to świetna inicjatywa – mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Podczas imprezy, dzieci zdrowe i niepełnosprawne mogą się wspólnie bawić i nawiązywać przyjaźnie. Rodzice i ich pociechy muszą się wykazać nie lada umiejętnościami w stworzeniu niepowtarzalnego stroju. Z roku na rok coraz więcej dzieci wspólnie tańczy i uczestniczy w konkursach. Zdecydowanie wspieram tego typu inicjatywy.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych była możliwość strzelania z pistoletu do celu pod czujnym okiem pograniczników i zdejmowanie odcisków linii papilarnych przez policjantów.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"