Info z rejonu

Urodziny Owieczek Irenek w Rabkolandzie. Dwa dni imprezy!

Opublikowano: 1 lipca, 2024 o 9:53 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zbliża się kolejne wyjątkowe wydarzenie w Rabkolandzie, a mowa o Urodzinach Owieczek Irenek. Impreza zapowiada się znakomicie, zwłaszcza że w planach jest wspólne świętowanie połączone z tortem, tańce i animacje oraz spektakl „Słodka Zagadka”. Show skradnie specjalny mini koncert, a także artystyczne zabawy w tym m.in. ozdabianie prezentu.
Każda kolejna impreza w Rabkolandzie coraz bardziej rozpala wyobraźnię Gości i podobnie jest w tym przypadku. „Urodziny Owieczek Irenek!”, bo tak brzmi nazwa dwudniowego wydarzenia (6-7 lipca), przyniosą mnóstwo zabawy oraz zajęć artystycznych. Tradycyjnie już otwarcie bram parku i spotkanie z jego bohaterami zaplanowano na godz. 10:00.

Z pewnością ucieszą się osoby kochające zabawy plastyczne. W godz. 10:30-12:30 odbędzie się przygotowywanie laurek oraz ozdabianie upominków dla solenizantek. Do pudełka prezentowego będzie można wrzucać laurki i listy poświęcone Owieczkom. Liczy się frajda i wakacyjny relaks – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

W godz. 12:00, 14:30 i 17:30 zaplanowano taneczne zabawy z dziećmi do rytmu rabkolandowych przebojów. Z pewnością nie zabraknie największych hitów parku takich jak „Piosenka o Owcach Irenkach” czy „Śrubki”. O godz. 13:00 i 16:30 Goście będą mogli zobaczyć nowy spektakl „Słodka Zagadka”, w którym pierwsze skrzypce grają Krucabomba oraz Ciocia Marynia.

Muzyczne show!
To nie koniec programu. O godz. 13:30 rozpocznie się symboliczne świętowanie urodzin Owieczek. To czas na przekazywanie laurek, odśpiewanie sto lat, wręczanie prezentów Irenkom i dzielenie tortu. Godz. 15:00 to już wisienka na torcie imprezy, czyli rabkolandowy mini koncert.

Każdego dnia na scenie Orkiestronu pojawią się dzieci, które zaprezentują wybraną przez siebie piosenkę spośród urodzinowej listy przebojów. Aby, wystąpić przed publicznością należy nagrać film, na którym dziecko śpiewa jedną z rabkolandowych piosenek („Skaczące Krokodyle”, „Piosenka o Owcach Irenkach”, „Śrubki”, „Smutny Pan Trzmiel”) i przesłać go najpóźniej do 2 lipca na: info@rabkoland.pl. Wszyscy mali artyści będą mogli liczyć na wyróżnienia i drobne upominki.

Bogaty plan imprezy to zaledwie jeden z powodów, dla których warto odwiedzić Rabkoland. W parku na Gości czeka 6 stref tematycznych z blisko 50 atrakcjami i kilkoma punktami gastronomicznymi. Do dyspozycji odwiedzających są m.in. karuzele, rollercoastery, koło widokowe, place zabaw, foto punkty, atrakcje wodne, samochody czy gry zręcznościowe.


Kompleks otwarty jest 7 dni w tygodniu. W trakcie weekendu park będzie czynny w godz. 10-19.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"