Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Wspólnota serc. Akcja „Gramy dla Krzyśka” zakończona sukcesem

Opublikowano: Styczeń 8, 2019 o 8:13 am   /   przez   /   komentarze (0)

Kwotę ok. 8 tys. zł udało się zebrać w ramach akcji charytatywnej pt. „Gramy dla Krzyśka”, która odbyła się w sobotę 5 stycznia w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Wydarzenie miało na celu pomoc 23-letniemu sądeckiemu motocykliście Krzysztofowi Chebdzie, który w sierpniu 2018 r. uległ poważnemu wypadkowi. W wydarzeniu uczestniczył prezydent miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, który sprawował nad akcją honorowy patronat.

– Bardzo się cieszę, że jestem dzisiaj z państwem. Wszyscy jesteśmy razem z Krzyśkiem. Każdemu z nas może się w życiu przydarzyć coś, co może przerwać nasze szczęście ale to, że jesteśmy razem, chcemy pomagać, wspieramy Krzyśka i będziemy go wspierać cały czas, jest najpiękniejsze i najważniejsze. Budujemy wspólnotę serc. Dziękuję za tę imprezę w szczytnym celu i mam nadzieję, że zakończy się ona pełnym sukcesem – powiedział Ludomir Handzel.

Uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć pokazy sztuk walki, salsy oraz break dance, posłuchać występów wokalistów School of Rock oraz z Pałacu Młodzieży, koncertu zespołu No Brothers oraz Łukasza Chmiela – Michael Jackson show. Datki na rehabilitację Krzysztofa Chebdy zbierali do puszek wolontariusze Stowarzyszenia Sursum Corda.

Dodatkowo można było skorzystać z porad fryzjera, dietetyczki, trychologa (specjalista pielęgnacji włosów) czy też fizjoterapeuty. Przy akompaniamencie Joanny Bodziony z Pałacu Młodzieży zaśpiewała Joanna Albrzykowska – Clifford.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a