Info z urzędu

Gala plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY 2019

Opublikowano: Styczeń 17, 2019 o 8:41 am   /   przez   /   komentarze (0)

Gala plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY 2019
16 lutego 2019, godz. 18.00

Dziewiętnasta gala plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY. 16 lutego, o godz. 18.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wręczone zostaną kolejne statuetki ZIARNKA, a otrzymają je osoby i firmy, które poprzez swoją działalność charytatywną zyskają największą sympatię głosujących w tegorocznym plebiscycie.

Wydarzenie uświetni spektakl kabaretu Hrabi pt. „Cyrkuśniki”, a także występ gościa specjalnego wieczoru – Mateusza Ziółki. Tradycyjnie, zaraz po gali, organizatorzy zapraszają na charytatywny bal do Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Na gości czekać będzie pyszne menu oraz wspaniała zabawa taneczna.

Dochód ze sprzedaży wszystkich biletów w całości przeznaczony będzie na wsparcie Sądeckiego Hospicjum!

****

KABARET HRABI – CYRKUŚNIKI
Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać.

W „Cyrkuśnikach” Hrabi w pełni oddaje się w ręce publiczności, przyzwala i poddaje się, by spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” – to motto cyrkuśników. Hrabi liczy nie tylko na mądrość swoich widzów, ale też na to, że będzie potrafił jej schlebić. Ale tak porządnie. A niech no kto wyjdzie ze spektaklu do toalety. Popamięta.

***
ORGANIZATORZY AKCJI
Prezydent Miasta Nowego Sącza, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Instytut Europa Karpat – Oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ.

Bilety w sprzedaży od 21 stycznia 2019 r.
Wiecej na stronie 
www.mcksokol.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a