Info z urzędu

Sporo chętnych do pracy w skarbówce. 15 nowych ofert dla Tarnowa i Nowego Sącza

Opublikowano: 10 maja, 2022 o 10:08 am   /   przez   /   komentarze (0)

Praca w administracji znów popularna. Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej

·         Izba Administracji Skarbowej w Krakowie (IAS) szuka kandydatów do pracy w mundurze w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym

·         Początkujący, oprócz podstawowej pensji, mogą liczyć na: dodatek stażowy, trzynastą pensję, dodatkowy urlop, dopłaty do wypoczynku i wcześniejszą emeryturę itd

·         Kandydaci mogą przesyłać dokumenty elektronicznie do 16 maja

·         W KAS chce pracować coraz więcej osób. O jeden wakat ubiega się średnio kilkudziesięciu kandydatów

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie oferuje ciekawą pracę w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym z miejscem służby w Tarnowie i Nowym Sączu. IAS zatrudni funkcjonariuszy z ogólnym zakresem zadań (12 wakatów) oraz chemików (3 wakaty).

Dokumenty mogą składać do 16 maja osoby ze średnim wykształceniem i polskim obywatelstwem. Naturalnie, kandydaci muszą cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Osoby, które weszły w konflikt z prawem nie mają szans. Dodatkowe punkty można zdobyć za prawo jazdy, znajomość języków obcych, czy wyższe wykształcenie. Nie są to jednak konieczne umiejętności, bo zapewniamy specjalistyczne szkolenia. Wystarczy być absolwentem szkoły średniej – mówi Bożena Drabik.

Kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i rodzaju służby oraz szereg benefitów, jak: trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, dopłaty do wakacji i zajęć sportowych itd. Funkcjonariuszom przysługuje też dodatkowy urlop po 15 latach służby oraz wcześniejsza emerytura (po 25 latach służby).

Ogłoszenia do pracy w Krajowej Administracji Skarbowej cieszą się – wbrew obiegowej opinii – dużym zainteresowaniem W 2021 r. IAS zatrudniła w województwie 207 nowych pracowników. Na jedno ogłoszenie o pracę zgłaszało się średnio ponad 30 kandydatów. W tym roku notujemy podobny wynik – mówi Bożena Drabik, dyrektor IAS. Podczas pandemii ludzie zauważyli, że stabilność i pewność zatrudnienia jest atutem. Poza tym zmieniliśmy się. To już nie stereotypowy urząd z dawnych czasów ale nowoczesny pracodawca, dla którego największą wartością są ludzie. – dodaje Drabik.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w KAS tutaj.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a