Info z urzędu

Złap %

Opublikowano: 7 czerwca, 2021 o 7:00 am   /   przez   /   komentarze (0)

Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie!

Powiat Nowosądecki rusza z kolejną ogólnopolską kampanią promującą markę #Sądeckie. W największych miastach w Polsce, na billboardach i citylightach można będzie zobaczyć hasła promujące kampanię „Złap %” oraz fotografie z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Ubiegłoroczna kampania zakończyła się sukcesem, a dziennie docieraliśmy nawet do 1,5 miliona odbiorców! Wszystko po to, aby na teren Sądecczyzny przyjeżdżało coraz więcej turystów.

Wiemy, że turyści po czasie zamknięcia i niemożności podróżowania, poszukują miejsc do letniego wypoczynku. Sądecczyzna jest otwarta dla wszystkich – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Nasza kampania ma pomóc w promocji najciekawszych miejsc i atrakcji, ale także pomóc całej branży turystycznej. Akcja „Złap %” to bezpłatna promocja dla hoteli, pensjonatów i osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i osób oferujących różne atrakcje. Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz #sądecki region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Jak to działa? Na hasło #OdkrywajSądeckie turysta będzie mógł otrzymać kilkuprocentową zniżkę na pobyt lub skorzystanie z atrakcji w naszym regionie. Dotyczy to oczywiście tylko tych miejsc, które zostały zgłoszone do kampanii. Trwa przygotowywanie bazy obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie Powiatu Nowosądeckiego, które chcą się włączyć w akcję i proponują zniżki dla turystów. Taka informacja będzie udostępniana i promowana zarówno na stronie www.nowosadecki.pl, www.sadeckie.eu, a także w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram. W praktyce, kiedy potencjalny turysta zainteresuje się billboardem/citylightem z kampanią „Złap %”, wchodzi na stronę internetową, gdzie zgromadzone są w jednym miejscu wszystkie obiekty biorące udział w akcji, co daje duże prawdopodobieństwo wyboru właśnie ich ze względu na oferowaną zniżkę.

 – Im więcej obiektów weźmie udział w akcji „Złap %”, tym większy sens będzie miało zorganizowanie ogólnopolskiej kampanii pod tym właśnie hasłem – dodaje starosta Marek Kwiatkowski. – Kampania promocyjna o takim wymiarze to spory wydatek, dlatego chętnych musi być co najmniej kilkudziesięciu. Mamy już zgłoszenia wielu hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i miejsc gastronomicznych. Czekamy na kolejne. Zachęcam do tego – to bezpłatna promocja w całej Polsce!

Realizatorem kampanii jest Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Kontakt: 018 41 41 831. 

Można się zgłaszać do 11 czerwca 2021 r. Wypełniony formularz (pobierz ze strony: Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie! | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl) należy przesłać na adres: promocja@nowosadecki.pl

Tegoroczna kampania została wstępnie zaplanowana na lipiec.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a