Kultura, Z ostatniej chwili

28 września rozpocznie się wielkie święto teatru w Starym Sączu

Opublikowano: 25 września, 2021 o 8:19 am   /   przez   /   komentarze (0)

W najbliższy wtorek, 28 września rozpocznie się wielkie święto teatru – 25. Jubileuszowy Jesienny Festiwal Teatralny w nowym miejscu czyli w Starym Sączu. W związku z tym, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam na nietypowe spotkanie dla mediów, które odbędzie się w starosądeckim Sokole (ul. S. Batorego 23) w tym samym pierwszym festiwalowym dniu o godz. 16:00, czyli tuż przed pierwszym spektaklem.

Okazją do zebrania unikalnych materiałów prasowych będzie spotkanie ze znakomitymi aktorami: Cezarem Żakiem i Arturem Barcisiem, odtwórcami głównych ról w inaugurującym Festiwal przedstawieniu „Dziwna Para” Teatru Gudejko z Warszawy. Spotkanie poprowadzi Janusz Michalik – dyrektor artystyczny Festiwalu. Warto dodać że bilety na oba spektakle „Dziwnej Pary” zostały już w komplecie wyprzedane. Podczas spotkania przekażemy akredytowanym dziennikarzom akredytacje oraz wejściówki, a także poinformujemy o nadchodzących premierach teatralnych i koncertach organizowanych w ramach Festiwalu. Mamy nadzieję, że Jubileuszowy 25. Jesienny Festiwal Teatralny przypadnie do gustu nie tylko aktorom ale także czytelnikom, widzom i słuchaczom Waszych mediów. Ze względu na napięty grafik naszych gości, prosimy o punktualne przybycie.


Podczas tegorocznej edycji będzie funkcjonować jednoosobowe prasowe biuro festiwalowe w mojej skromnej osobie (tel. kom. 725473600). Będę wspierał w relacjonowaniu festiwalowych wydarzeń poprzez bieżące wysyłanie pakietów informacyjnych po każdym spektaklu. Natomiast na stronie www.jft.wstarymsaczu.pl zostanie uruchomiona zakładka „dla mediów” skąd będzie można pobrać aktualizowane na bieżąco fotografie. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Do zobaczenia we wtorek o godz. 16.00. Niech się święci Jubileusz, Niech żyje polski Teatr!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a