Kultura

Czesław Śpiewa w Stary Sączu! Mamy dla Was konkurs i dwa podwójne bilety!

Opublikowano: 9 czerwca, 2023 o 4:46 pm   /   przez   /   komentarze (0)

„Czesław Śpiewa” to prawdziwa Muzyczna Armia Czesława Mozila, bo za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty „#IDEOLOGIAMOZILA”, znajdą się także przeboje z poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, ”Księga Emigrantów” , czy #IDEOLOGIAMOZILA oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów.. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi-instrumentalnego koncertu.

Jeśli ciekawi jesteście kto konkretnie wystąpi w trakcie sobotniego koncertu w Starosądeckim Sokole na jednej scenie z Czesławem Mozilem, to odpowiadamy. Karen Duelund Guastavino znana też jako Mademoiselle Karen, duńska multiinstrumentalistka i wokalistka. A także Martin Bennebo Pedersen na akordeonie i Troels Drasbeck na perkusji. Wszyscy to przyjaciele Czesława Mozila z czasów jego młodości, gdy mieszkał i zaczynał swoją karierę muzyczną w Kopenhadze.

„Czesław Śpiewa” w starosądeckim Sokole. 10 czerwca (sobota) o godz. 20.15.

Bilety: www.idz.do/czeslaw-spiewa

A teraz pytanie konkursowe. W jakich telewizyjnych talent show Czesław Mozil był jurorem. Tych programów było kilka, ale wystarczy wymienić nazwę jednego talent show, w którym Czesław Mozil był jurorem.

Odpowiedzi należy wysłać mailem na adres dziś (piątek) do 20.00 na adres konkursckis@gmail.com.
Oprócz odpowiedzi trzeba obowiązkowo podać: 1. imię i nazwisko, 2. swój tel. komórkowy 3. swój e-mail (potrzebne do wystawienia nagrody – elektronicznego biletu)

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"