Kultura

EMPIK uruchamia darmowe audiobooki na czas kwarantanny

Opublikowano: Marzec 26, 2020 o 8:46 am   /   przez   /   komentarze (0)

Epidemia koronawirusa wymaga nie tylko szczególnych działań rządu i służby zdrowia, ale przede wszystkim jest sprawdzianem dla odpowiedzialności całego społeczeństwa. Zewsząd płyną apele, aby bez konieczności nie wychodzić z domu i ograniczyć przebywanie w dużych skupiskach ludzi do absolutnego minimum. Coraz więcej firm przyłącza się do akcji #zostańwdomu i oferuje swoje usługi online za darmo. Również Empik zdecydował na bezpłatne udostępnienie swojej flagowej usługi Empik Premium na 60 dni.

Siedzenie w domu nie musi być nudne. W sytuacji gdy zależy od tego nasze życie i zdrowie warto wykorzystać go na wspólne spędzanie czasu. W ramach wspierania akcji #zostańwdomu Empik zdecydował się uruchomić usługę Empik Premium na 60 dni całkowicie za darmo. Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do Empik Premium należy wejść na stronę www.empik.com/czas-w-domu. i podać swojego maila, na którego przesłany zostanie specjalny kod aktywacyjny. Daje on dostęp do wszystkich możliwości i usług konta Empik Premium.

Empik Premium to szeroki pakiet korzyści w postaci nielimitowanego dostępu do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Wybierając tę usługę można korzystać również z bezpiecznej i darmowej dostawy swoich zamówień kurierem i do paczkomatów. To również specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a