Kultura

Gminy Dzień Kobiet w Łącku

Opublikowano: Marzec 12, 2019 o 6:43 am   /   przez   /   komentarze (0)

W dniu 10 marca w Remizie OSP w Łącku odbył się Gminny Dzień Kobiet pn. Baby rządzą. Zorganizowany on został przez Gminny Ośrodek Kultury w Łącku i stowarzyszenie Amatorski Ruch Artystyczny Ziemi Łąckiej przy wsparciu finansowym Gminy Łącko.

Już od 16.00 można było spotkać się przy pysznej kawie, herbacie i cieście w doborowym towarzystwie, a także dowiedzieć się o nowinkach kosmetycznych, podziwiać rękodzieło.

O godz. 17.00 rozpoczęła się główna część. Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina oraz Dyrektor GOK Józef Strączek złożyli wszystkim obecnym Paniom życzenia z okazji ich święta, a potem odbyło się losowanie upominków.

Po jego zakończeniu na scenie zaprezntowali się aktorzy Teatru Nowego z Nowego Sącza w komedii o zabarwieniu kabaretowym pt. „Miłość i zdrada” w reżyserii Krzysztofa Pomietły. Wystąpili: Violetta Romul-Pomietło, Gracja Niedźwiedź, Paweł Kowalczyk, Józef Więcławek i Krzysztof Salawa, a także gościnnie dwaj absolwenci teatralnej Akademii Talentów. Niemilknące oklaski po zakończeniu spektaklu utwierdziły w przekonaniu, że się podobało, a salwy śmiechu jakie towarzyszyły przedstawieniu podkreślały dobrą zabawę.

Wszyscy tak Panie, jak i Panowie, którzy pojawili się na imprezie zgodnie podkreślali, że było warto.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a