Kultura

Koncert muzyki filmowej & Andrzej Piaseczny symfonicznie

Opublikowano: 24 maja, 2023 o 7:07 am   /   przez   /   komentarze (0)

Największe przeboje Andrzeja Piasecznego w symfonicznych aranżacjach i największe przeboje muzyki filmowej kilka tysięcy osób usłyszy już 26 maja w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Artyści dedykują koncert wszystkim mamom z okazji DNIA MATKI. 

Spektakularne muzyczne show poprowadzi nas muzyką, światłem, tańcem i efektami specjalnymi przez najlepsze dzieła kinematografii ułożone w wyjątkową opowieść o Matczynej miłości. Przeniesiemy się do świata Hobbita, Dirty Dancing, Diuny, Alicji w Krainie Czarów, Upiora w Operze, Jak wytresować Smoka (How to train your dragon) czy Ogniem i Mieczem.

Podczas koncertu usłyszymy orkiestrę Symfoniczną UNITY ORCHESTRA pod batutą Mateusza Rusowicza wzmocnioną instrumentami etnicznymi (m. in. armeński duduk czy perskie cymbały), przywołującymi skojarzenia pierwotnych i magicznych kultur. Zachwycą nas też wyjątkowe głosy: Sylwia Banasik- Smulska, Natalia Szczypuła, Marcin Jajkiewicz, Michał Bober oraz Bartosz Nowak. Towarzyszył im będzie Śląski Chór Kameralny Ad Libitum. W kreowaniu wyjątkowego świata muzyków wesprą też utalentowani tancerze.

Wszechstronny dobór repertuaru połączony z wizualizacjami oraz pięknymi kostiumami sprawi, że koncert będzie niezapomnianym wydarzeniem. Usłyszymy pełne, symfoniczne brzmienie, a także utwory obfitujące w ożywczą elektronikę czy surowe i starożytne brzmienia.

Drugą część koncertu zdominuje Andrzej Piaseczny. Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego wyjątkowe kreacje na zawsze zapewniły mu miejsce pośród największych gwiazd polskich. Usłyszymy jego najbardziej znane utwory w symfonicznych aranżacjach, które będą pięknym zwieńczeniem wieczoru.

Przebojowe i energiczne prowadzenie koncertu gwarantuje aktor Artur Bocheński.

Koncert muzyki filmowej to wyjątkowe widowisko, wzruszające i bawiące zarazem. Widzowie poprzedniej edycji stwierdzili, że było to dla nich doświadczenie wręcz magiczne! Gwarantujemy Państwu wieczór pełen wrażeń z realizacją dźwięku i światła na światowym poziomie.


26 maja 2023 o godz. 19:00 Nowy Sącz –  Amfiteatr Parku Strzeleckiego, Ogrodowa 19

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"