Kultura, Z ostatniej chwili

Konkurs, druga szansa i … ostatnia. Do wygrania bilety na Bonawenturę!

Opublikowano: 21 lutego, 2024 o 9:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

Już w piątek (23 II 2024) rozpoczyna się 12. Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura. Organizatorzy czekają podekscytowani w blokach startowych i cieszą się na spotkanie z miłośnikami podróży.

Festiwal w tym roku podzielony jest na 4 bloki pokazów (A do D) . Cały program znajduje się tutaj >>> https://bonawentura.org/program/
Mamy dla Was ostatnie trzy podwójne bilety na pojedyncze bloki programowe dzięki czemu będziecie mogli poczuć atmosferę tego niezwykłego festiwalu, który od 2011 roku odbywa się w naszym mieście.

A oto pytanie konkursowe.

Starosądeczanin. Rysy zdobył w wieku sześciu lat. Jako 12-latek był już na Matterhornie (4478 m n.p.m), jednej z najtrudniejszych gór w Europie. Jako nastolatek przeszedł m.in. drogi w Tatrach (m.in. Wędrówka dusz, Vel’ké oči, Ministranckie stygmaty, Pasieka, Egzorcysta i Golgota), w rejonie Taghia w górach Atlasu (droga Babel/pierwsze polskie przejście), w Alpach (m.in. droga Bonatteiego na Grand Capucinie) i w P.N. Yosemite (Freerider na El Capitanie).
Jest zawodnikiem kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu we wspinaczce sportowej, wspinaczce skalnej i wysokogórskiej. Jeden z najbardziej utalentowanych wspinaczy młodego pokolenia.

O kim mowa?

A. o Jaśku Gurbie
B. o Walku Fiucie
C. o Maćku Dobrowolskim

Odpowiedź wraz z podaniem:

  1. swojego imienia i nazwiska,
  2. ilości biletów (jeden lub dwa),
  3. nr telefonu komórkowego
    należy przesłać (w ciągu 8 h od opublikowania konkursu na portalu starosądeckie.info) e-mailem na adres konkursckis@gmail.com z tematem wiadomości „Bonawentura24 dla jednej osoby” lub „Bonawentura24 dla 2 osób”.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"