Kultura, Z ostatniej chwili

Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów w Krynicy-Zdrój. Zgarnij bilety!

Opublikowano: Luty 7, 2019 o 6:25 am   /   przez   /   komentarze (0)

W najbliższą sobotę ( 9 luty) o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdrój odbędzie się koncert Krzysztofa Cugowskiego. To wszystko w ramach projektu Krynica Źródłem Kultury. Mamy dla Was 2 PODWÓJNE BILETY!

Aby je wygrać, należy polubić i udostępnić ten post na Facebooku a w komentarzu oznaczyć minimum 1 osobę z którą wybralibyście się na koncert. Tylko tyle i aż tyle. Wśród wszystkich osób wylosujemy najpóźniej jutro, 2 szczęśliwe osoby, które będą mogły z osobą towarzyszącą bawić się na koncercie Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu „Budka Suflera”. Ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek. Wśród nich znajduje się płyta „Nic nie boli tak jak życie”, która sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy, tym samym ustanawiając – nadal niepobity – rekord polskiej fonografii. Znalazły się na niej wielkie przeboje, jak „Takie tango” oraz „Jeden raz”. W 2000 roku Budka Suflera udała się do Studia Buffo, gdzie nagrała płytę „Bal wszystkich świętych”. Tytułowy utwór również okazał się popularnym hitem i przez wiele tygodni okupował czołówki polskich list przebojów. Krzysztof Cugowski koncertował na całym świecie, m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall. Ma na swoim koncie współpracę z Rayem Wilsonem, Stevem Lukatherem, czy Marcusem Millerem (słynnym basistą grającym m.in. z Milesem Davisem i Arethą Franklin). W 2014 roku wokalista został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nadanym za wybitne zasługi dla polskiej kultury i za osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej.

Bilety do nabycia TUTAJ

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a