Kultura

MCK Sokół w sieci!

Opublikowano: Marzec 24, 2020 o 8:56 am   /   przez   /   komentarze (0)

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu włącza się w akcję „Kulturalna Małopolska w sieci!” i zaprasza do korzystania z naszych materiałów udostępnionych on-line.

W obliczu epidemii koronawirusa, instytucje kultury w całej Polsce musiały częściowo zawiesić swoją działalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ postanowiło udostępnić część posiadanych w swoich zasobach interesujących i wartościowych materiałów, jak również ułatwić dotarcie do tych, które są już dostępne online.

Do końca marca można korzystać z wersji cyfrowych czterech publikacji wydanych przez MCK SOKÓŁ w ramach projektu Małopolska Szkoła Tradycji: „Pieśni ludowe”, „Pieśni z Sądecczyzny”, „Pieśni Pogórza”, „Ziemia Biecka. Lud polski w powiatach gorlickim i grybowskim”.

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ – oddział MCK SOKÓŁ zaprasza natomiast do przeglądania katalogów towarzyszących organizowanym przez nią wystawom oraz kolekcji obrazów, które posiada w swoich zbiorach.

Na kanale YouTube Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ znajdują się liczne zapisy pełnych koncertów, takich jak np. koncerty inauguracyjne festiwalu Świeto Dzieci Gór oraz spektakle, widowiska i interesujące wykłady.

Kino SOKÓŁ, na czas zawieszenia swojej działalności, zachęca do korzystania z oferty NINATEKI, w której można znaleźć filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe.
Szczegóły oferty jaką przygotowało Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ można znaleźć na stronie http://mcksokol.pl/aktualnosc/mck-sokol-w-sieci.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a