Kultura

#NajważniejszeWrócić. Babia Góra „Królowa Beskidów”

Opublikowano: 21 listopada, 2020 o 9:22 am   /   przez   /   komentarze (0)

Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Samorządem Województwa Małopolskiego aktywnie włącza się w akcję promowania bezpieczeństwa w górach. Każdego roku na górskich szlakach turystycznych w Małopolsce, wciąż dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. I niestety nadal jedną z najczęstszych przyczyn wypadków jest mała wiedza turystów o zasadach bezpieczeństwa, brawura oraz przecenianie swoich umiejętności.

Latem tego roku we współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprezentowaliśmy Państwu pierwszą serię filmów o bezpieczeństwie w górach, która poświęcona była Tatrom – cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Kontynuując ten jakże niezwykle ważny temat, zapraszamy na drugi, jesienno – zimowy sezon serii  #NajważniejszeWrócić, w ramach, którego zabierzemy Państwa w podróż w kolejne urokliwe małopolskie pasma górskie prezentując informacje na co szczególnie zwracać uwagę w kontekście bezpieczeństwa.

Tutaj znajdziecie Państwo link do premierowego odcinka https://youtu.be/GGJowKRRQo4

Kolejne odcinki serii, premierowo prezentować będziemy w każdy piątek o godz. 12.00. Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić  dostępne są na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow i na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

W załączeniu przesyłamy Państwu do wykorzystania informację prasową wraz ze zdjęciami.

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinasowana ze środków Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii  w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Województwo Małopolskie i Małopolski System Informacji Turystycznej.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a