Kultura, Z ostatniej chwili

Niezwykły Koncert Noworoczny w starosądeckim Internacie

Opublikowano: 27 stycznia, 2018 o 9:34 am   /   przez   /   komentarze (0)

25 stycznia w godzinach wieczornych odbył się Noworoczny Koncert w wykonaniu wychowanków Międzyszkolnego Internatu w Starym Sączu. Program muzyczny był wypełniony radosnymi, pełnymi werwy, ale także skłaniającymi do refleksji kompozycjami.

Goście, którzy przybyli do Internatu byli zachwyceni bogatym programem, na który składał się: koncert kolęd i pastorałek, uczczenie 155 rocznicy Powstania styczniowego, recital ludowych przyśpiewek oraz kabaret ” Królewna Śnieżka”.

Jak łatwo można zauważyć co roku w naszym mieście pojawiają się nowe talenty muzyczne i sceniczne. To sprawia, że każdy Koncert jest inny i niepowtarzalny.

Koncert uświetnili: wicestarosta Antoni Koszyk, dyrekor ZSP w Starym Sączu Grzegorz Skalski, z-ca dyrektora ZSP w Starym Saczu Angelika Duda wraz z mężem, dyrektor Muzeum w Starym Saczu Andrzej Długosz, seniorzy z Uniwersytetu III wieku, Stanisław Śmierciak – redaktor Gazety Krakowskiej i rodzice.

Gości powitała Dyrektor Internatu Lucyna Dybiec a program przygotowała Małgorzata Tarsa – Bielak.

Soliści: Roksana Drozd, Monika Obrochta, Katarzyna Zachwieja, Katarzyna Stachoń, Natalia Gołąb, Julia Diakonowska, Wiktor Sharnenkow – gitara, Szymon Truty – klawisze

Aktorzy; Klaudia Butas, Natalia Zasadni, Bartłomiej Gora. Radosław Kotowicz, Piotr Karpiel

Prowadzenie Aleksandra Krzywonos i Radosław Kotowicz

Oprawa muzyczna Rafał Krzyszkowski

Dekoracje Monika Mazur

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a