Kultura

Pannonica w szczerym polu! Znowu będzie ogień nad Popradem. Mamy karnety!

Opublikowano: 17 maja, 2016 o 2:57 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Tegoroczna Pannonica w Barcicach zapowiada się rewelacyjnie. Festiwal będzie iście międzynarodowy! Na scenie wystąpi 10 zespołów z siedmiu krajów, w tym uznane, znane na całym świecie bandy jak Dejan Petrović Biga Band czy Mahala Rai Banda. Na specjalnie życzenie publiczności wystąpi Dikanda. Profesjonalizm w każdym calu. 

I nie dziwi ogromne zainteresowanie festiwalem, zarówno fanów jak i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który przyznał Pannonice dofinansowanie.

Pannonica to trzy dni szalonej zabawy przy ognistych rytmach. To znakomite jedzenie, w tym oryginalne bałkańskie potrawy i napitki, warsztaty tańców, śpiewu, rękodzieła, wspólne wyjścia w góry, jazda konna. W tym liczne atrakcje dla najmłodszych. Atmosferę tworzą wyjątkowi ludzie, którzy biorą w nim udział, swojski, rodzinny charakter festiwalu i żywiołowa bałkańska muzyka.

I takich wyjątkowych ludzi chcemy nagrodzić podwójnymi karnetami na cały festiwal. Nie będzie go łatwo zdobyć, wszak to szanowany festiwal o randze międzynarodowej. Zatem musicie się trochę wysilić.

Opiszcie dlaczego własnie ten weekend 25-27 sierpnia 2016 roku chcecie spędzić w Barcicach w szczerym polu na festiwalu Pannonica? Dlaczego nie wysokie góry, czy Mazury tylko właśnie Barcice i Pannonica!?

Odpowiedzi wysyłajcie na kontakt@starosadeckie.info 

Konkurs trwa do 30 maja. Potem wylosujemy 2 osoby, których historia nas urzeknie i nagrodzimy podwójnymi karnetami na Pannonice. Podajcie swoje imię i nazwisko, adres mailowy i nr kontaktowy. Najciekawsze „wypowiedzi” zostaną opublikowane na łamach naszego portalu. Uwaga! Karnety są bez noclegu! zakładamy, że czytelnicy naszego portalu to osoby ze Starego Sącza i Sądecczyzny.

Do dzieła kreatywni ludzie! Bo takich razem z Pannonicą szukamy!

Starosądeckie.info patronem medialnym.

Komentarze

Komentarze (1)

  • 18 maja, 2016 o 9:50 pm niki

    super koncert 🙂 Polecam wszystkim

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a